Forumul Ansamblului Oltenitei Residence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Pareri...Sugestii...Critici

In jos

Pareri...Sugestii...Critici Empty Pareri...Sugestii...Critici

Mesaj  Admin Mier Sept 09, 2009 1:02 pm

Buna tuturor!

As vrea sa stiti ca...desi uneori nu postez pe forum, trec pe aici destul de des si va multumesc tuturor pentru informatiile pe care ni le furnizati. Fiecare utilizator cred ca a aflat pana acum de pe forum cel putin o informatie utila.

Vad ca numarul utilizatorilor creste, si cred ca acest lucru ne este benefic tuturor. Sincer, eu mi-as dori ca acets forum sa "ramana in picioare" si dupa ce ne vom muta, ca mijloc de comunicare. Sigur vor exista anunturi care vor viza pe toata lumea, probleme ce trebueisc dezbaute, pareri ce se doresc ascultate, sau poate pur si simplu se va discuta despre concedii, filme, copii...absolut orice implica viata de zi cu zi.

Asta este viziunea mea....si mi-as dori sa cunosc si parerile voastre. De asemenea, astept sugestii, critici...orice considerati ca nu exista si ne-ar fi util. Asta consider ca inseamna implicare si traiesc cu speranta ca nu sunt singura persoana care gandeste asa.

MAi am si alte idei...dar le voi pune in aplicare cand timpul imi va permie. Sunt lucruri simple, dar reprezinta acel mic detaliu care ne poate face sa ne simtim mai bine.

In concluzie, va astept pe toti la sectiunea de parerei si sugestii sa va expuneti punctul de vedere, ce va place, ce nu va place la acest forum, ce-i lipseste si ce putem sa-i facem pentru a deveni un loc placut pentru toata lumea.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 127
Data de înscriere : 27/07/2009

https://olteniteiresidence.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum